Ambasador Marki Baltic Collagen® Joasia z Wrocławia.

Nauczycielka, pasjonatka podróży, dobrego wina i tańca hiszpańskiego. Ambasadorka od 4 lat.

Dołącz do Nas

Zostań Ambasadorem Marki Baltic Collagen®

Ambasador Marki Baltic Collagen® - to najlepszy sposób, aby przekonać się o zaletach naszych kosmetyków. To również możliwość przekazania nam cennych wskazówek i uwag.  Liczymy się z Waszym zdaniem! Dlatego chcemy abyście nie tylko opiniowali produkty, ale także mogli dowiedzieć się co sądzą o nich inni.

Co to jest projekt Ambasador Marki?

Nasz projekt dotyczący Ambasadora Marki ma na celu testowanie oraz opiniowanie kosmetyków przez ich finalnych użytkowników. Dzięki Ambasadorom będziemy mogli udoskonalać nasze produkty i sprawiać, że będą one idealnie dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań. Pragniemy, aby nasi Ambasadorzy mieli także bezpośredni wpływ na udoskonalanie i tworzenie nowych kosmetyków oraz kreowanie naszej marki!

Dzięki testowaniu nowych i obecnych produktów przez Ambasadorów Marki, będziemy wdrażać w życie pomysły oraz potrzeby naszych Klientów.

Kto może zostać Ambasadorem Marki Baltic Collagen®?

Każdy kto spełnia warunki opisane w naszym regulaminie. Zobacz Regulamin.

Zobacz jakie to proste!

 

Formularz Rejestracji

 
Zapoznałem/am się z regulaminem i go akceptuję
Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail materiałów handlowych, pochodzących z firmy BEST-LIFE BIOTECHNOLOGY sp. z o.o. w tym m.in. informacji na temat aktualnych wydarzeń, produktów firmy, promocji, ofert handlowych. Tym samym zgadzam się na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych, prowadzonej przez BEST-LIFE BIOTECHNOLOGY sp. z o.o. z siedzibą w 81-385 Gdynia,ul. Krasickiego 2a/46. Oświadczenie to jest dobrowolne.
Baltic Collagen

Zostań Ambasadorem Marki

czytaj więcej
Baltic Collagen Instagram Baltic Collagen Facebook