Własny dział technologiczny – udoskonalający produkt!

Wysokie wymagania stawiane badaniom przeprowadzanym przy zachowaniu najwyższych obowiązujących standardów dają gwarancję, że kosmetyki z linii Baltic Collagen pomogą w uzyskiwaniu spektakularnych efektów klinicznych.

Dziękujemy za powierzone nam zaufanie i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Bogactwo naturalnych składkników

- wpływających na Twoje zdrowie

Atrybutem wyrobów firmy Best-Life Biotechnology jest bogactwo naturalnych składników oraz unikatowa technologia pozyskiwania kolagenu na zimno, dzięki której struktura włókna pozostaje w formie spirali trzeciorzędowej najbardziej zbliżonej pod względem struktury do białka ludzkiego.

Opracowanie know-how umożliwiło wdrażanie ekskluzywnej linii kosmetyków przeznaczonej do walki z oznakami starzenia się skóry.

poznaj produkty

Nowoczesny produkt

Baltic Collagen®

Nowoczesny i wysokiej klasy produkt kolagenowy wytwarzany ze skóry najszlachetniejszych ryb żerujących w naturalnych akwenach wodnych – produkowany jest w oparciu o modyfikację technologii wg patentu nr 144584 uwzględniającego nowe możliwości współczesnej biochemii i kosmetologii. Unikalna technologia polega na kontrolowanym procesie i hydratacji kolagenu skór rybich kwasami organicznymi (do roztworu wodnego) przy zachowaniu aktywnej biologicznie trzeciorzędowej struktury kolagenu tzw. potrójnej helisy, która przybiera postać naturalnego żelu posiadającego wysokie walory kosmetyczne.

Otrzymany kolagen o strukturze „potrójnej helisy” tzw. tropokolagen w łańcuchu polipeptydowym zachowuje sekwencję aminokwasów (między innymi glicyna, prolina, alanina, hydroksyprolin, hydroksylizyna) bliźniaczo podobną do propokolagenu ludzkiego w tzw. macierzy zewnątrz komórkowej. Oznacza to, ze aplikowany naskórnie produkt Baltic Collagen, który zachowuje strukturę potrójnej spirali – napotykając barierę pięciu warstw naskórka dzieli się na krótkie peptydy, jednakowe jak te znajdujące się w kolagenie ludzkim (glicyna, prolina, alanina, hydroksyprolina, hydroksylizyna). W ten sposób, wzbogacona wyżej wymienionymi związkami – przestań pozakomórkowa wszystkich warstw skóry, zwiększa produkcję kolagenu ustrojowego.

Tego rodzaju wymuszone mechanizmy działania organizmu, zapobiegają procesom starzenia się , matowienia, wysychanie i marszczenie się skóry, matowienia paznokci, łamliwości i przerzedzania się włosów, cellulitowi, kruchości naczyń krwionośnych, osłabieniu nerwów siatkówki oka, zwyrodnieniu stawów, itp.).

Baltic Collagen® to niezawodny produkt, doskonale spełniający rolę tzw. „pierwszej pomocy” w zapobieganiu procesom starzenia się organizmu. Nie tylko uzupełnia rodzimy kolagen dostawami z „zewnątrz” – przede wszystkim stymuluje komórki do wytwarzania własnego kolagenu.

Wysokie wymagania stawiane badaniom przeprowadzanym przy zachowaniu najwyższych obowiązujących standardów dają gwarancję, że kosmetyki z linii Baltic Collagen pomogą w uzyskiwaniu spektakularnych efektów klinicznych.

Dziękujemy za powierzone nam zaufanie i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Własny dział technologiczny

- udoskonalający produkt

Własny Dział Technologiczny na bieżąco opracowuje i udoskonala preparaty. W wyniku przeprowadzanych prac badawczych uzyskaliśmy naturalne produkty o bardzo wysokiej zawartości hydroksyproliny, co w efekcie umożliwiło pozyskanie kolagenu aktywnego – umożliwiającego działanie dwufazowe zarówno na poziomie naskórka, jak i głębszych warstw skóry.

Aktywny kolagen, będący jednocześnie odpowiednikiem naturalnego budulca skóry, pozwala na rekonstrukcję włókien kolagenowych od wewnątrz.

Aktualności

COLLDERMITIS - już w sprzedaży!

Unikalna, opatentowana formuła medcream.

Colldermitis - skuteczna maść do terapii łuszczycy i egzemy.

czytaj więcej

OSCAR INNOWACYJNOŚCI 2016

Kolejna nagroda dla produktów lini Baltic Collagen®!

Dziękujemy za uznanie!

czytaj więcej

TAK Z MIŁOŚCI!

Naturalne kosmetyki  Baltic Collagen®
to wspaniału prezent - z okazji i bez okazji!

 

czytaj więcej

Zostań ambasadorem

Marka Baltic Collagen

zobacz więcej

Baltic Collagen

Zostań Ambasadorem Marki

czytaj więcej
Baltic Collagen Instagram Baltic Collagen Facebook